Plastik enjeksiyon tesisi kurulumu ile tesisinizin tamamen sıfırdan kurulumu veya mevcut olan tesisinizin farklı bir alana taşınması anlamında anahtar teslimi projeler yürütülmektedir. Kablolama, mekanik, elektrik, otomasyon, bina içi ve dışı inşaat

Plastik Enjeksiyon Tesisi Kurulumu


Plastik enjeksiyon tesisi kurulumu ile tesisinizin tamamen sıfırdan kurulumu veya mevcut olan tesisinizin farklı bir alana taşınması anlamında anahtar teslimi projeler yürütülmektedir. Kablolama, mekanik, elektrik, otomasyon, bina içi ve dışı inşaat işlemleri, havalandırma, zemin hazırlığı gibi tüm teknik konular tamamen güvence altında sunulabilmektedir. Böylece en uygun koşullarda ve sürede yeni fabrikanıza yerleşebileceksiniz. Müşterilerin hedeflemiş olduğu üretim hacimlerinde ve aylık üretim miktarlarında ihtiyaç duyulan tüm makine ve ekipmanlar sağlanmaktadır. Kurulum hizmeti sürecinde ve kurulumdan sonrasında müşterilerin ihtiyaç duyduğu eğitim hizmetleri de kusursuz olarak verilir.

Plastik Enjeksiyon Tesisi Nasıl Kurulur?

Yeni bir iş modeline geçmek isteyenler, plastik enjeksiyon tesisi nasıl kurulur sorusunu merak etmektedir. İlk olarak hedeflenen üretim kapasitesine göre üretim yapılan binalar üç boyutlu olarak tasarlanır. Üç boyutlu çalışmalarla makine yerleşim planı ve genel fabrika düzeni oluşturulur. Üç boyutlu çalışmanın tamamlanması sonrasında tesisin inşaat aşaması, elektrik ve su tesisatına kadar tüm aşamalar planlanır.

Müşteri isteğine göre çok gözlü kalıplar, otomasyon sistemleri planlanır. Tesis kurulumu aşamasında müşterilere kalıp, hammadde ve makine konusunda yeterli derecede bilgilendirme yapılır. Tesisin ürün ve makine sayılarına göre eğitim programları uzatılır ve bunun sonucunda anahtar teslim plastik enjeksiyon tesisi kurulumu tamamlanmaktadır.

Plastik Enjeksiyon Tesisi Danışmanlığı

Plastik enjeksiyon danışmanlık hizmetleri ve elemanlarına verilen eğitimlerle firmalar için hangi ürün için ne tarz makine alınır, hangi kapasitelerde elektrik gücü kurulur ve hangi kapasitede ve tiplerde soğutma gücünün kurulması, plastik hammaddelerin nereden güvenilerek alınır gibi çeşitli sorularda hizmet verilir. Birçok konuda teknik ve finansal bilgi sahibi olabilir ve kendisine yeterli bir işletme haline gelebilir. Bunun sonucunda plastik enjeksiyon makine desteği ve diğer desteklerle birlikte plastik enjeksiyon tesisi kurulumu tamamlanmaktadır.

Yeni plastik enjeksiyon tesis kurulumu, mevcut plastik enjeksiyon tesisini genişletme, plastik enjeksiyon tesisin verimliliğini arttırabilmek, plastik enjeksiyon ürün maliyetlerini düşürme, plastik enjeksiyon tesisini modernize etmek gibi birçok hizmet ile yeni bir iş modeline atılacak ve birçok konuda teknik ve piyasa danışmanlığı ve hizmetleri alabileceksiniz.